Niedoceniony wioślarz. Wynajem sprzętu Warszawa.

wioślarz ergometr siłownia wynajem warszawa

Wśród najbardziej popularnych sprzętów cardio wyróżnia się zazwyczaj trzy: rowerek stacjonarny, który jest dostępny pod wieloma postaciami, bieżnię oraz orbitrek. Najmniej docenianym jest wioślarz. Dlaczego warto jednak zwrócić na niego uwagę?

Wioślarz jest jednym ze sprzętów, który angażuje 90% mięśni górnej i dolnej partii ciała. Przy odpowiedniej technice wykonywanych ćwiczeń mocno pracują między innymi mięśnie rąk, pleców, klatki piersiowej i brzucha, ale również mocno zaangażowane są mięśnie nóg. Trening wykonywany na wioślarzu daje nie tylko efekt wyrzeźbionej i wysmuklonej sylwetki, ale również poprawia wydolność organizmu, krążenia, wzmacnia mięsień sercowy a także przyśpiesza przemianę materii.

Ergometr wioślarski ma bardzo wiele zalet, jedną z ważniejszych jest to, że nie obciąża on stawów i jest idealnym wyborem dla osób, które mają problemy z bólami karku oraz dla tych, którzy przechodzą rehabilitację po urazie bądź kontuzji.

Ćwiczenia na wioślarzu mają wiele zastosowań, chcąc poprawić kondycję musisz zwiększyć opór oraz utrzymać stałe tempo przez co najmniej 10 min. Ćwiczenia odchudzające wymagają dużego obciążenia i regularności przynajmniej 4x w tygodniu przez około 40 minut. W tym przypadku niezbędna będzie również odpowiednio dopasowana dieta po którą możesz udać się do KubazTeamu. ,,Efektem ubocznym” takiego połączenia będzie utrata zbędnych kilogramów oraz lepsze samopoczucie. Pamiętnej, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, prawidłowa technika oraz racjonalne odżywianie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem takiego sprzętu w Warszawie zapraszamy do odwiedzenia strony www.fitnessudrzwi.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fitnessudrzwi.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Akceptuję