Jaki rowerek do rehabilitacji? Wynajem Warszawa Łódź.

rower rehabilitacyjny wynajem warszawa

Wiele osób po kontuzjach decyduje się na aktywną formę rehabilitacji, najlepszym wyborem będzie stacjonarny poziomy rower treningowy, a dlaczego? Jest on dobrym wyborem ponieważ nie obciąża stawów, ruch podczas ćwiczeń jest płynny, podczas wykonywanych ruchów nie występują żadne niepokojące wstrząsy.

Rowerek poziomy sprawdza się idealnie podczas początkowego okresu rehabilitacji najczęściej po urazie kolana czy też po kontuzji stawu skokowego. Podczas treningu na takim rowerku przyjmujemy bardzo wygodną, prawie leżącą pozycję, odciąża on również kręgosłup, a więc jest to dodatkowo idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z bólem pleców. Rower ten jest bardzo stabilny a więc nie ma obawy, że będzie się przesuwał podczas ćwiczeń i doprowadzi do kolejnych urazów. Osoby korzystające z takiego sprzętu mogą dostosować obciążenie według potrzeb i przebytego urazu oraz zaleceń rehabilitanta.

Taki rowerek możesz znaleźć i wypożyczyć na stronie www.fitnessudrzwi.pl. Rowerek poziomy nie tylko rehabilituje, ale również pozwala spalić zbędne kalorie podczas treningu, tak więc taki rowerek to same zalety. Rehabilitacja z rowerkiem stacjonarnym to bardzo dobry pomysł, pozwoli nam ona na szybszą rekonwalescencję i szybszy powrót do formy.

Natomiast jeżeli szukasz pomocy z ułożeniem diety oraz planu treningowego/żywieniowego, to polecamy zajrzeć na www.kubazteam.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fitnessudrzwi.pl przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklamy, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Akceptuję