Bieganie interwałowe. Wynajem bieżni Warszawa

Bieganie interwałowe można wykonywać na bieżni, którą w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa). Trening interwałowy ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej jak również poprawę wydolności oddechowej. Interwały na bieżni to trening, który polega na biegu na zmianę raz w bardzo szybkim a raz w wolnym tempie.

Przeplatanie tętna niższego z wyższym powoduje przyspieszenie przemian metabolicznych, które skutkują szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, nawet po zakończeniu treningu. Każdy trening interwałowy powinien rozpocząć się od rozgrzewki a w przypadku wykonywanych interwałów na bieżni powinien zakończyć się powolnym marszem.

Bieganie interwałowe można ćwiczyć na bieżni, ale również na wolnym powietrzu. Taki trening powinien trwać od 25 do 40 minut w zależności od doświadczenia i powinniśmy go wykonywać 3-4 razy w tygodniu. Bieżnię możesz wypożyczyć w Warszawie i okolicach na naszej stronie internetowej.

Efekty i zalety treningu interwałowego. Wynajem Warszawa

Interwały wykonywane na bieżni to bardzo wymagające ćwiczenia, ale dające szybko zauważalne efekty. Zalety treningu interwałowego wykonywanego na bieżni to między innymi poprawa wydolności wydechowej i wytrzymałości oraz podkręcenie metabolizmu.

Do zalet należy też poprawa koncentracji i rozluźnienie napięcia nerwowego, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej dlatego, że organizm redukuje poziom zbędnego tłuszczu przez wiele godzin po treningu, poprawa ogólnej kondycji organizmu jak również wzmocnienie serca. Wreszcie wpływa na znaczną poprawę sylwetki, wzmocnienie i ujędrnienie łydek, pośladków i mięśni czworogłowych ud.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz bieżni lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (bieżnie, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

 

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty