Bieżnia bez poręczy (uchwytów)? Wynajem Warszawa

Ostatnio na rynku coraz bardziej popularne stają się tzw. bieżnie bez poręczy (uchwytów). Posiadają one zatem samą bieżnie (dolną część), co pozwala niekiedy na zaoszczędzenie miejsca, zwłaszcza w małych mieszkaniach oraz na ich łatwiejsze przechowywanie oraz schowanie po zakończonym treningu. Trening na bieżni skywalk można wykonywać wynajmując sprzęt sportowy od nas na terenie Warszawy, Olsztyna i okolic.

Bieżnie bez poręczy (uchwytów) – skywalk

Tego typu bieżnie nazywane bywają także skywalk, z uwagi na to, że wyglądają jak bieg po chmurze (podłodze) w miejscu, bez używania dodatkowych uchwytów i poręczy, które niekiedy tylko zabierają nam miejsce albo są konieczne dla niedużego wyświetlacza. Z uwagi na to wiele osób nie decyduje się na wynajem albo zakup bieżni, gdyż uważają, że będzie ona zajmowała zbyt dużo miejsca w ich niewielkim domu.

Wynajem bieżni Warszawa

Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas zakup bieżni bez poręczy. Korzyści z treningu na tego typu urządzeniu są praktycznie takie same jak na zwykłej bieżni – pomaga ona utrzymać kondycję, zgubić dodatkowe kalorie, a także zrobić doskonały trening cardio. Czy bylibyście zainteresowani wynajmem tego typu bieżni? Czy powinniśmy wprowadzić je do naszego asortymentu?

Piszcie w komentarzach J Natomiast jeśli szukacie pomocy w ustaleniu diety i planu żywieniowego to zajrzyjcie także na www.kubazteam.pl

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty