Cytrulina

Cytrulina i inne suplementy przydatne w treningu – wynajem sprzętu Warszawa. Ćwiczenia można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa).

Przy treningach i diecie niekiedy przydatna jest także odpowiednia suplementacja. Jednym z często używanych suplementów jest w tym przypadku cytrulina.

Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu sportowego na terenie Warszawy i jej okolicach na stronie www.Fitnessudrzwi.pl. Mając taki sprzęt w domu możesz wykonywać trening o dowolnej porze dnia.

Cytrulina – co to jest?

Przy temacie suplementacji zwykle pojawia się wiele różnego rodzaju specyfików. Wśród nich coraz częściej u sportowców używana jest także cytrulina. Ale co to właściwie jest i komu może być potrzebna?

Jest to organiczny związek chemiczny z grupy α-aminokwasów, pochodna ornityny. Między innymi odgrywa istotną rolę w cyklu mocznikowym. Ten aminokwas bierze udział w syntezowaniu innych ważnych dla organizmu aminokwasów. Pośrednio cytrulina przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych. Tym samym powoduje zwiększenie przepływu krwi w naszym układzie krążenia.

Zastosowania tego suplementu w sporcie, używana jest również jako lekarstwo m.in. na osłabione mięśnie, zmęczenie, choroby serca. Dawkowanie tego suplementu powinno mieścić się w przedziale od 4 do 6 gram na dobę.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz bieżni lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (rowerki, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty