Jak rozbudować pośladki? Wynajem sprzętu Iława

Pośladek składa się z trzech głównych mięśni, są to: mięsień pośladkowy wielki, mięsień pośladkowy średni i mięsień pośladkowy mały. Każdy z nich pełni inną funkcję. Rozbudowanie pośladków jest bardzo istotne dla treningu siłowego, który można wykonywać wynajmując sprzęt sportowy od nas. Działamy na terenie Warszawy, Olsztyna i okolic. Wynajem sprzętu Warszawa. Pierwszy z nich, mięsień pośladkowy wielki odpowiedzialny jest między innymi za prostowanie stawu biodrowego. Także za prostowanie kolana, rotację zewnętrzną uda w stawie biodrowym oraz przewodzenie uda w stawie biodrowym.

Mięsień pośladkowy średni odpowiada za odwodzenie uda w stawie biodrowym, prostowanie i zginanie uda oraz za rotację zewnętrzną i wewnętrzną w stawie biodrowym. Natomiast mięsień pośladkowy mały pełni taką samą funkcję jak średni tylko w mniejszym stopniu. 

Jak rozbudować mięśnie pośladków?

Aby rozbudować te mięśnie ważne są tutaj dwa czynniki a mianowicie odpowiednio zbilansowana dieta. W tym przypadku nadwyżka kaloryczna aby mięśnie miały się z czego zbudować  oraz trening bez którego nie uda nam się zbudować krągłych kształtów. Przed treningiem właściwym dobrze jest pobudzić pośladki do pracy. Może to nastąpić np. wykonując przed treningiem właściwym kilka rozgrzewających ćwiczeń z gumami oporowymi w postaci przysiadów, hip thrustów czy też wykroków i zakroków.

Ważnym elementem podczas budowania tej partii mięśniowej jest również obciążenie, które co jakiś czas powinniśmy zwiększać. Robimy to po to aby mięśnie te rosły potrzebują bodźca właśnie w postaci ciężaru.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Jeśli zaś szukasz wynajmu sprzętu sportowego najwyższej jakości (bieżnie, orbitreki, rowerki, wioślarze i inne). Działamy na terenie Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, Sopotu), Warszawy oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo oraz inne. Zajrzyj na naszą stronę i przejrzyj dostępne sprzęty.

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty