Kobieto, trenuj siłowo! Wynajem Warszawa

Dźwigaj, kobieto. Trening można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa). Trening siłowy kojarzy się kobietom przede wszystkim z budowaniem siły i masy mięśniowej. Z tego powodu wiele z nich rezygnuje z takich treningów twierdząc, że poprzez trening siłowy sylwetka stanie się męska i utracą kobiecość ciała, co jest ogromnym błędem.

Budowanie masy mięśniowej to długa, pracochłonna i ciężka praca. Na wzrost masy mięśniowej składa się nie tylko trening, ale również indywidualnie dopasowany plan żywieniowy.

Trening siłowy kobiet. Wynajem Warszawa

Trening siłowy pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową i zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, ale nie tylko. Taki trening przyspiesza również przemianę materii, poprawia samopoczucie oraz skutecznie zmniejsza poziom stresu. Odpowiednio dopasowany trening wraz z właściwą dietą pozwoli kobietom na uzyskanie nie męskiej a wręcz przeciwnie bardzo kobiecej sylwetki.

Efekty jakie kobiety zauważą trenując na siłowni to między innymi zmniejszenie obwodów ciała, poprawa jędrności i elastyczności skóry, uniesione pośladki, zgrabne nogi, jak również wyrzeźbiony płaski brzuch. Aby efekty były szybciej widoczne warto do treningu siłowego dołączyć ćwiczenia cardio. Taki trening możemy wykonać nie tylko na siłowni, ale również w domu wynajmując ulubiony sprzęt np. rowerek stacjonarny lub bieżnię.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz rowerku treningowego lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (bieżnie, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty