Niedoceniony wioślarz. Wynajem sprzętu sportowego Warszawa

Wśród najbardziej popularnych sprzętów cardio wyróżnia się zazwyczaj trzy. Są to rowerek stacjonarny, który jest dostępny pod wieloma postaciami, bieżnię oraz orbitrek. Najmniej docenianym jest wioślarz. Dlaczego warto jednak zwrócić na niego uwagę? Trening na wioślarzu można wykonywać wynajmując sprzęt sportowy od nas na terenie Warszawy, Trójmiasta i okolic.

Wioślarz – korzyści

Wioślarz jest jednym ze sprzętów, który angażuje 90% mięśni górnej i dolnej partii ciała. Przy odpowiedniej technice wykonywanych ćwiczeń mocno pracują między innymi mięśnie rąk, pleców, klatki piersiowej i brzucha. Mimo tego, również mocno zaangażowane są mięśnie nóg.

Trening wykonywany na wioślarzu daje nie tylko efekt wyrzeźbionej i wysmuklonej sylwetki. Poprawia on również wydolność organizmu, krążenia, wzmacnia mięsień sercowy a także przyśpiesza przemianę materii.

Egrometr wioślarski – wynajem Warszawa

Ergometr wioślarski ma bardzo wiele zalet, jedną z ważniejszych jest to, że nie obciąża on stawów. Jest idealnym wyborem dla osób, które mają problemy z bólami karku oraz dla tych, którzy przechodzą rehabilitację po urazie bądź kontuzji.

Ćwiczenia na wioślarzu mają wiele zastosowań, chcąc poprawić kondycję musisz zwiększyć opór oraz utrzymać stałe tempo przez co najmniej 10 min. Ćwiczenia odchudzające wymagają dużego obciążenia i regularności przynajmniej 4x w tygodniu przez około 40 minut. W tym przypadku niezbędna będzie również odpowiednio dopasowana dieta po którą możesz udać się do KubazTeamu. ,,Efektem ubocznym” takiego połączenia będzie utrata zbędnych kilogramów oraz lepsze samopoczucie. Pamiętnej, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, prawidłowa technika oraz racjonalne odżywianie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem takiego sprzętu w Warszawie, Olsztynie i okolicach zapraszamy do odwiedzenia strony www.fitnessudrzwi.pl.

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty