Stretching – rozciąganie

Stretching, czyli rozciąganie przed treningiem- wynajem sprzętu Warszawa. Ćwiczenia można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa).

Przed rozpoczęciem treningu konieczne jest odpowiednie przygotowanie do tego organizmu. W tym celu wykonuje się różnego rodzaju rozgrzewki, a także ćwiczenia rozciągające (tzw. stretching).

Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu sportowego na terenie Warszawy i jej okolicach na stronie www.Fitnessudrzwi.pl. Mając taki sprzęt w domu możesz wykonywać trening o dowolnej porze dnia.

Stretching – co to jest?

Stretching nazywany jest po prostu rozciąganiem. Jest to przygotowanie naszego organizmu do wysiłku fizycznego. Jego podstawowym celem jest rozgrzanie naszego ciała i zapobieganie kontuzjom.

Rozciąganie może być elementem naszej rozgrzewki (tzw. stretching dynamiczny). Niekiedy rozciąganie występuje także w trakcie lub po treningu (tzw. stretching statyczny). Jego celem jest poprawa elastyczności mięśni, ich rozciągnięcie oraz poprawienie ukrwienia układu ruchowego.

W praktyce wyróżniamy różne rodzaje stretchingu. Występuje także rozciąganie izometryczne, baryczne, SMR, PNF oraz wiele innych. Regularny stretching niesie za sobą wiele korzyści dla organizmu.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz bieżni lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (rowerki, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty