Witamina D

witamina d wynajem sprzętu warszawa fitnessudrzwi
Witamina D a dieta i trening – wynajem sprzętu Warszawa. Ćwiczenia można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa). Oprócz odpowiedniego treningu, duże znaczenie dla odpowiedniej formy posiada także dieta. Wpływ na nią mają także różne witaminy. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu sportowego na terenie Warszawy i jej okolicach na stronie www.Fitnessudrzwi.pl. Mając taki sprzęt w domu możesz wykonywać trening o dowolnej porze dnia.

Witamina D

Witamina D należy do grupy witamin łatwo rozpuszczalnej w tłuszczach. Pełni ona bardzo ważne funkcje w naszym organizmie. Pobudza wchłanianie wapnia i fosforu, już od najmłodszych lat wpływa na kształtowanie się zębów oraz kości. Może zapobiegać nadciśnieniu, chorobom serca, alergii, anemii oraz cukrzycy. Źródłem witaminy D z jedzenia są: ryby morskie (najlepiej gotowane lub pieczone), jajka, produkty mleczne. Oprócz nich – wątróbka, oleje roślinne, sery pleśniowe i dojrzewające), a także w suplementach – np. w ramach witaminy D3+K2. Poza tym należy wspomnieć, że witamina D może być także pozyskiwana do naszego organizmu w trakcie opalania (ekspozycji ciała/skóry na słońce), np. w trakcie spaceru. Zalecane jest spędzanie przynajmniej 30 minut na słońcu, aby zadbać o odpowiedni poziom witaminy D. Zatem pamiętajmy o tym w trakcie najbliższej wiosny oraz wakacji.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz bieżni lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (rowerki, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie. Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty