Wpływ treningu cardio na zdrowie

Wpływ treningu cardio na zdrowie – wynajem sprzętu Warszawa. Ćwiczenia można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa).

Trening cardio to trening wytrzymałościowy, który ma na celu poprawę wydolności organizmu. Poprzez zwiększenie ilości oddechów na minutę dotleniamy tkanki i komórki. Taki trening jest również idealnym sposobem na spalenie zbędnych kalorii. Może być on wykonywany na wiele różnych sposobów a między innymi: pływając, grając w piłkę, ale również na odpowiednio stworzonych do tego sprzętach.

Takimi sprzętami są orbitreki, bieżnie, rowerki stacjonarne, jak również ergometry wioślarskie. Wynajmiesz taki sprzęt w Warszawie i jej okolicach na stronie www.fitnessudrzwi.pl

Wpływ treningu cardio na zdrowie

Cardio niesie za sobą wiele korzyści. Pamiętajmy jednak, że aby odczuć jego zalety musimy zachować regularność w treningach. Treningi cardio powinieneś wykonywać przynajmniej 4 razy w tygodniu przez około 30 minut. Zalety jakie niesie za sobą trening cardio to między innymi poprawa funkcjonowania układu krążenia. Dlatego też jest on polecany nie tylko w ramach profilaktyki, ale również leczenia. Trening cardio na rowerku stacjonarnym, orbitreku czy innym sprzęcie obniża również ciśnienie tętnicze krwi oraz poziom ‘’złego’’ cholesterolu.

Regularne ćwiczenia pozwolą nam również na poprawę funkcjonowania układu oddechowego. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie oddechowe, co sprawia, że oddechy stają się głębsze i pobieramy większą ilość tlenu w ten sposób komórki są lepiej dotlenione. Kolejnym ważnym atutem jest to, że treningi znacznie poprawiają nasze samopoczucie.

Dzięki nim możemy pozbyć się negatywnych emocji i stresu. Oprócz zalet zdrowotnych ćwiczenia cardio w połączeniu z indywidualnie dopasowanym planem żywieniowym znacznie poprawią wygląd naszej sylwetki.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz bieżni lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (rowerki, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty