Zalety ergometru wioślarskiego

Zalety ergometru wioślarskiego – wynajem sprzętu Warszawa. Ćwiczenia można wykonywać na sprzęcie, który w Warszawie wypożyczysz w naszym sklepie (wynajem Warszawa). Ergometr to maszyna, która imituje wiosłowanie na wodzie, wygląda niepozornie, ale jest jednym z najlepszych sprzętów cardio. Sprzęt ten  dostępny jest na praktycznie każdej siłowni i jest przez nas najbardziej niedocenianym sprzętem do ćwiczeń cardio.

Trening na takim sprzęcie jest bardzo efektywny, ponieważ do pracy zaangażowanych jest większość mięśni. Jeżeli brakuje Ci czasu na wyjście na siłownię to taki trening możesz wykonać nie wychodząc z domu. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu cardio, wtedy w zaciszu domowym możesz trenować przy ulubionym serialu.

Zalety ergometru wioślarskiego

Ergometr wioślarski działa ogólnorozwojowo. Podczas treningu zaangażowanych do pracy jest ok 80% mięśni a między mięśnie brzucha, pleców, rąk, ramion, nóg oraz pośladków. Taki trening wzmacnia serce i usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej docierają do komórek. Ćwiczenia cardio wykonywane na wioślarzu sprawdzą się zarówno dobrze dla osób, które chcą spalić zbędną tkankę tłuszczową i chcą wymodelować sylwetkę oraz dla tych, którzy chcą poprawić kondycję i wytrzymałość.

Trening na ergometrze wzmacnia również serce i usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu składniki odżywcze szybciej docierają do komórek. Zaletą takiego treningu jest również poprawa pracy układu oddechowego, ale również pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie. Aby trening był bardziej efektywny to powinien być połączony z odpowiednim planem żywieniowym i wykonywany około 3-4 razy w tygodniu a pierwsze efekty będą zauważalne już po 3 tygodniach przy odpowiedniej technice wykonywanych ćwiczeń.

Prowadzenie dietetyczne online i wynajem sprzętu sportowego

Jeśli szukasz takiego ergometru lub innego sprzętu sportowego najwyższej jakości (bieżnie, orbitreki, wioślarze i inne) w Warszawie oraz pobliskich miast takich jak Pruszków, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Legionowo – to zajrzyj na naszą stronę www.fitnessudrzwi.pl. Przejrzyj dostępne sprzęty i zamów coś dla siebie.

Jeżeli szukasz pomocy w prowadzeniu dietetycznym online, to zacznij współpracę dietetyczną z naszym trenerem personalnym Jakubem Zwalińskim. Posiadamy także plany pod Thermomix i Cookidoo, pomagamy setkom podopiecznym z chorobami takimi jak nadciśnienie, PCOS, cukrzyca oraz wiele innych. Ułożymy treningi pod Twoje predyspozycje – zajrzyj na www.kubazteam.pl

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy

Tagi

Proponowane produkty